WEDSTRIJD
19.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Henry Craig | Jonas Trinker | 6-1, 6-3 | M15 Vale | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Henry Craig vs. Jonas Trinker - onderlinge wedstrijden
19.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Henry Craig | Jonas Trinker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Vale | Hard |
Henry Craig form & Jonas Trinker form
Henry Craig - laatste wedstrijden
M15 Idanha - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Frederico Gil | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Dennis Uspensky | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
29.06.19 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.19 Kwartfinale | vs. Erik Crepaldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Edoardo Graziani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Terence Das | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
31.05.19 Kwartfinale | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.19 2e ronde | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Edoardo Graziani | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.05.19 Kwartfinale | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
23.05.19 2e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 5-7, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 5-7, 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Aaron Addison | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. James Story | 4-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.05.19 Finale | vs. Michail Pervolarakis | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.05.19 Halve finale | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.05.19 Kwartfinale | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.19 2e ronde | vs. Alexander Jhun | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.04.19 Kwartfinale | vs. Michael Geerts | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.04.19 2e ronde | vs. Connor Farren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.19 1e ronde | vs. Tom Fawcett | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Julian Cash | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
19.03.19 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Portimao - Hard | ||||
15.03.19 Kwartfinale | vs. Finn Tearney | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.19 2e ronde | vs. Luke Johnson | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.19 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.19 Kwalif. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Jonas Trinker - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |