WEDSTRIJD
13.07.19 | Kwartfinale | Hernan Casanova | Juan Bautista Otegui | 6-2, - scratch | M15 Buenos | Clay |
STATISTIEKEN
Hernan Casanova | Juan Bautista Otegui | |
1e Service % | 16/21 (76%) | 22/29 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 10/16 (63%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/5 (60%) | 3/7 (43%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 16/29 (55%) | 8/21 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 29/50 (58%) | 21/50 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hernan Casanova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Hernan Casanova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Juan Bautista Otegui | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Hernan Casanova | 5-2 | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Juan Bautista Otegui | |
0-0 | ||
et. | Juan Bautista Otegui | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hernan Casanova vs. Juan Bautista Otegui - onderlinge wedstrijden
09.08.23 | 1e ronde | Hernan Casanova | Juan Bautista Otegui | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Cordenons Challenger | Clay |
03.03.20 | 1e ronde | Hernan Casanova | Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Hurlingham | Clay |
13.07.19 | Kwartfinale | Hernan Casanova | Juan Bautista Otegui | 6-2, Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | M15 Buenos | Clay |
21.03.19 | 1e ronde | Hernan Casanova | Juan Bautista Otegui | 7-64, 2-2, Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | M15 Pinamar | Clay |
14.11.17 | 1e ronde | Hernan Casanova | Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Argentina F9 | Clay |
Hernan Casanova form & Juan Bautista Otegui form
Hernan Casanova - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Tristan Mccormick | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Florent Bax | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 6-74, 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 2-0, Thiago Cigarran - scratch | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 6-2, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Valerio Aboian | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Tristan Boyer | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-0, - Hernan Casanova - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentin Royer | 3-3, - Hernan Casanova - scratch | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-5, - Hernan Casanova - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-5, 0-2, - Hernan Casanova - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Cesar Bouchelaghem | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Matteo Gigante | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail |
Juan Bautista Otegui - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Lama | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail |