WEDSTRIJD
27.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Herve Antchandie | Davud Amirov | 6-0, 5-7, 10-8 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
France
23.11.95, 28 Jaar
23.11.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
02.02.99, 25 Jaar
02.02.99, 25 Jaar
Herve Antchandie vs. Davud Amirov - onderlinge wedstrijden
27.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Herve Antchandie | Davud Amirov | 6-0, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Herve Antchandie form & Davud Amirov form
Herve Antchandie - laatste wedstrijden
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Brun | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bagneres - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Andriamasilalao | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Sabas | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marlon Vankan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Hanyi Liu | 6-3, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Riedel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 6-0, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.19 Kwalif. | vs. Ugo Blanchet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Huet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Gianni Mina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Joffrey De Schepper | 2-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Fiacan | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Jack Findel-Hawkins | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Paul-Georg Guenther | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Harry David Meehan | 6-73, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cameroon F2 - Hard | ||||
05.12.18 2e ronde | vs. Skander Mansouri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Niklas Johansson | 6-1, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cameroon F1 - Hard | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Darko Bojanovic | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.11.18 Kwalif. | vs. Lamar Bartley | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sajid Ur Rahman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
France F21 - I. hard | ||||
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mathieu Roy | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
France F18 - I. hard | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mehidi Saaied | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Quentin Gueydan | 2-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F12 - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vide | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Davud Amirov - laatste wedstrijden
M25 Doha - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - scratch | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danilo Raicevic | 6-74, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |