WEDSTRIJD
24.06.17 | Halve finale | Hiroyasu Ehara | Jake Delaney | 6-0, 6-3 | Guam F1 | Hard |
STATISTIEKEN
Hiroyasu Ehara | Jake Delaney | |
1e Service % | 36/44 (82%) | 34/54 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/36 (78%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/8 (50%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/54 (54%) | 12/44 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hiroyasu Ehara vs. Jake Delaney - onderlinge wedstrijden
05.06.19 | 2e ronde | Hiroyasu Ehara | Jake Delaney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Guam | Hard |
24.06.17 | Halve finale | Hiroyasu Ehara | Jake Delaney | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Guam F1 | Hard |
Hiroyasu Ehara form & Jake Delaney form
Hiroyasu Ehara - laatste wedstrijden
M25 Takasaki - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Collin Altamirano | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Yusuke Kusuhara | 1-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryo Tabata | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-66, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Naoki Tajima | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Gabriele Pennaforti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Verdese | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 0-3, - Hiroyasu Ehara - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Igor Gimenez | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Khotchenkov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arkady Svyatov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-2, 4-6, 4-2, Naoki Tajima - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.06.22 1e ronde | vs. Taha Baadi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Alan Raul Sau Franco | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Haoyuan Huang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Peter Bertran | 6-1, 4-1, Peter Bertran - scratch | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Alan Raul Sau Franco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Arthur De Greef | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tay - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Daniel Nguyen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Ryan Peniston | 6-74, 0-1, - Hiroyasu Ehara - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Yuttana Charoenphon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Haadin Bava | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Jake Delaney - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Yamato Sueoka | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail |