WEDSTRIJD
15.06.17 | 2e ronde | Hong Chung | Dae-Hee Lee | 6-1, 6-0 | Korea F3 | Hard |
STATISTIEKEN
Hong Chung | Dae-Hee Lee | |
1e Service % | 24/41 (59%) | 24/32 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/24 (79%) | 8/24 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/17 (71%) | 2/8 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/32 (69%) | 10/41 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/73 (73%) | 20/73 (27%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
06.04.91, 33 Jaar
06.04.91, 33 Jaar
Hong Chung vs. Dae-Hee Lee - onderlinge wedstrijden
15.06.17 | 2e ronde | Hong Chung | Dae-Hee Lee | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Korea F3 | Hard |
01.06.17 | 2e ronde | Hong Chung | Dae-Hee Lee | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Korea F1 | Hard |
27.05.13 | 2e ronde van de kwal. | Hong Chung | Dae-Hee Lee | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Korea F4 | Hard |
Hong Chung form & Dae-Hee Lee form
Hong Chung - laatste wedstrijden
M25 Anseong - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 3-6, 7-66, 3-2, Yeongseok Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Tae-Woo Lee | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Chan-Yeong Oh | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 7-5, 5-7, 1-0, - Hong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Chan-Yeong Oh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Lukman | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. James Duckworth | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 4-6, 6-3, 3-0, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Sanhui Shin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jae Myeong Lee | 5-2, Jae Myeong Lee - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Woohyuk Chang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sherif Makhlouf | 4-6, 1-4, - Hong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Loic Cloes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Loic Cloes | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Mishkin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail |
Dae-Hee Lee - laatste wedstrijden
M15 Daegu - Hard | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Seung Heon Hong | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Woohyuk Chang | 0-3, - Dae-Hee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Suk Hyun Choo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Korea F6 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hyung-Chan Lim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jun Su Kim | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Hard | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Woo Hyeok Jang | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.18 Kwalif. | vs. Sung Hun Kim | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Seong-Woon Yu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anze Loviscek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Korea F4 - Hard | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeong Don Kim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Korea F3 - Hard | ||||
17.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Geun Jun Kim | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Seong-Woon Yu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Korea F2 - Hard | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Hyeong Don Kim | 6-4, 5-7, 0-1, - Dae-Hee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
Korea F1 - Hard | ||||
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Seong Jae Han | 1-6, 0-1, - Dae-Hee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
17.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Frigerio | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Seounghun Lee | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Korea F5 - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Senghoun Park | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jeong Heon Lee | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Korea F4 - Hard | ||||
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sang-Yuop Kim | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Korea F3 - Hard | ||||
15.06.17 2e ronde | vs. Hong Chung | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.17 1e ronde | vs. Jaeyoung Park | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Korea F2 - Hard | ||||
08.06.17 2e ronde | vs. Daniel Nguyen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.17 1e ronde | vs. Ku Keon Kang | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Korea F1 - Hard | ||||
01.06.17 2e ronde | vs. Hong Chung | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.05.17 1e ronde | vs. Jui-Chen Hung | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Sang-Oh Oh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.05.17 Kwalif. | vs. Hyun-Woo Nam | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |