WEDSTRIJD
31.07.19 | 1e ronde | Hugo Schott | Alexander Simion | 6-77, 7-5, 6-2 | M15 Chitila | Clay |
STATISTIEKEN
Hugo Schott | Alexander Simion | |
1e Service % | 72/105 (69%) | 76/115 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/72 (65%) | 42/76 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/33 (48%) | 16/39 (41%) |
Benutte Breakpoints | 8/14 (57%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/115 (50%) | 42/105 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 120/220 (55%) | 100/220 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Alexander Simion | |
0-0 | ||
Hugo Schott | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alexander Simion | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Hugo Schott | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Alexander Simion | |
0-0 | ||
Hugo Schott | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Alexander Simion | |
0-0 | ||
Hugo Schott | 5-4 | |
5-5 | Alexander Simion | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Hugo Schott | 6-5 | |
0-0 | ||
6-6 | Alexander Simion | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 7-6, 7-7 | ||
6-77 |
2 | ||
0-0 | Alexander Simion | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Alexander Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Hugo Schott | 0-2 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
1-2 | Alexander Simion | |
0-0 | ||
Hugo Schott | 2-2 | |
3-2 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Schott | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Alexander Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hugo Schott | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Hugo Schott | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
3 | ||
Hugo Schott | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Alexander Simion | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Hugo Schott | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alexander Simion | |
0-0, 30-0 | ||
Hugo Schott | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Alexander Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Schott | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
02.03.00, 24 Jaar
02.03.00, 24 Jaar
Hugo Schott vs. Alexander Simion - onderlinge wedstrijden
31.07.19 | 1e ronde | Hugo Schott | Alexander Simion | 6-77, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Chitila | Clay |
Hugo Schott form & Alexander Simion form
Hugo Schott - laatste wedstrijden
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Pavlenko | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Alexander Erler | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.20 1e ronde | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Constant De La Bassetiere | 4-6, 7-65, 10-1 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 7-61, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Alexandre Peyrot | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.11.19 Halve finale | vs. Tobias Simon | 6-79, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Peter Kobelt | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Alexander Simion - laatste wedstrijden
M15 Doha - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Octavio Volpi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brasov - Clay | ||||
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chitila - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Hugo Schott | 7-67, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Wijk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.18 Kwalif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gnana Bhaskar Paramatmuni Venkata | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ciprian Onufrei | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Afilipoaei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Mihai Maru | 6-4, 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Romania F8 - Clay | ||||
08.08.18 1e ronde | vs. Samuel Bensoussan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Romania F2 - Clay | ||||
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Bogdan Apostol | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F1 - Clay | ||||
23.05.18 1e ronde | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Ionel Stroe | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. David Pata | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Giannuzzi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Romania F4 - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edris Fetisleam | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |