WEDSTRIJD
30.09.20 | 1e ronde | Hugo Schott | Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | M15 Forbach | Carpet |
STATISTIEKEN
Hugo Schott | Clement Tabur | |
1e Service % | 43/65 (66%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/43 (60%) | 30/35 (86%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/22 (41%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 16/51 (31%) | 30/65 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/116 (44%) | 65/116 (56%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Hugo Schott | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Hugo Schott | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hugo Schott | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-4 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hugo Schott | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Hugo Schott | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hugo Schott | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Hugo Schott | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Hugo Schott | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hugo Schott | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Clement Tabur | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Hugo Schott | 5-5 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Clement Tabur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
7-63 |
3 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Hugo Schott vs. Clement Tabur - onderlinge wedstrijden
30.09.20 | 1e ronde | Hugo Schott | Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Forbach | Carpet |
Hugo Schott form & Clement Tabur form
Hugo Schott - laatste wedstrijden
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Pavlenko | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
28.10.20 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
01.10.20 2e ronde | vs. Alexander Erler | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.20 1e ronde | vs. Clement Tabur | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Constant De La Bassetiere | 4-6, 7-65, 10-1 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 7-61, 6-76, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bouquier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Alexandre Peyrot | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Loic Ratsaratany | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.11.19 Halve finale | vs. Tobias Simon | 6-79, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.11.19 Kwartfinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.19 2e ronde | vs. Peter Kobelt | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Clement Tabur - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |