WEDSTRIJD
21.07.16 | 2e ronde | Hunter Reese | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-4 | Portugal F9 | Hard |
STATISTIEKEN
Hunter Reese | Fran Zvonimir Zgombic | |
1e Service % | 56/75 (75%) | 41/65 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/56 (64%) | 26/41 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 12/24 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/65 (42%) | 29/75 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/140 (52%) | 67/140 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
USA
11.01.93, 31 Jaar
270843 $
11.01.93, 31 Jaar
270843 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Hunter Reese vs. Fran Zvonimir Zgombic - onderlinge wedstrijden
21.07.16 | 2e ronde | Hunter Reese | Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Portugal F9 | Hard |
Hunter Reese form & Fran Zvonimir Zgombic form
Hunter Reese - laatste wedstrijden
Iasi Challenger - Clay | ||||
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
20.06.20 1e ronde | vs. Junior A. Ore | 7-5, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. James Cerretani | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Patrick Daciek | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Micah Braswell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Axel Geller | 6-2, 0-6, 8-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Spencer Brachman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Patrick Daciek | 6-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Keaton Cullimore | 3-6, 6-3, 8-7 | wedstrijd detail | |
12.06.20 1e ronde | vs. Noah Schachter | 3-6, 7-5, 7-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 Kwalif. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas Challenger - I. hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Boris Arias | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Marko Stakusic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Hans Hach Verdugo | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Galloway | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Alphen Challenger - Clay | ||||
03.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F6 - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anders Grinderslev | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F5 - Clay | ||||
14.08.17 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Tour | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
22.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Borsos | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F3 - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hungary F3 - Clay | ||||
23.05.17 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Cseresznyes | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Santiago Alvarez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
13.12.16 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Clay | ||||
06.12.16 1e ronde | vs. Jose Olivares | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Fran Zvonimir Zgombic - laatste wedstrijden
Belarus F3 - Hard | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F11 - Hard | ||||
03.07.18 1e ronde | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - scratch | wedstrijd detail | |
Portugal F10 - Hard | ||||
26.06.18 1e ronde | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Israel F10 - Hard | ||||
20.06.18 2e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.06.18 1e ronde | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Israel F9 - Hard | ||||
13.06.18 2e ronde | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.18 1e ronde | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
Israel F8 - Hard | ||||
05.06.18 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
25.05.18 Kwartfinale | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.05.18 2e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.18 1e ronde | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Bosnia & - Clay | ||||
17.05.18 2e ronde | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.18 1e ronde | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
05.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
France F9 - Clay | ||||
02.05.18 1e ronde | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | wedstrijd detail | |
France F7 - Hard | ||||
18.04.18 2e ronde | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.18 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunisia F13 - Hard | ||||
06.04.18 Kwartfinale | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.18 2e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.04.18 1e ronde | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Greece F4 - Hard | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Greece F3 - Hard | ||||
17.03.18 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.03.18 Kwartfinale | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.18 1e ronde | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.03.18 2e ronde | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.03.18 Kwalif. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |