WEDSTRIJD
13.07.16 | 1e ronde | Hunter Reese | Yuri Syromolotov Netrebin | 6-3, 6-4 | Portugal F8 | Hard |
STATISTIEKEN
Hunter Reese | Yuri Syromolotov Netrebin | |
1e Service % | 32/49 (65%) | 36/71 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/32 (75%) | 25/36 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 13/35 (37%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/71 (46%) | 15/49 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
USA
11.01.93, 31 Jaar
270843 $
11.01.93, 31 Jaar
270843 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
25.07.97, 26 Jaar
25.07.97, 26 Jaar
Hunter Reese vs. Yuri Syromolotov Netrebin - onderlinge wedstrijden
13.07.16 | 1e ronde | Hunter Reese | Yuri Syromolotov Netrebin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Portugal F8 | Hard |
Hunter Reese form & Yuri Syromolotov Netrebin form
Hunter Reese - laatste wedstrijden
Iasi Challenger - Clay | ||||
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
20.06.20 1e ronde | vs. James Cerretani | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Junior A. Ore | 7-5, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Patrick Daciek | 2-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Micah Braswell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Cleeve Harper | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Axel Geller | 6-2, 0-6, 8-3 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Patrick Daciek | 6-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Spencer Brachman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Keaton Cullimore | 3-6, 6-3, 8-7 | wedstrijd detail | |
12.06.20 1e ronde | vs. Noah Schachter | 3-6, 7-5, 7-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 Kwalif. | vs. Gage Brymer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas Challenger - I. hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Boris Arias | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Marko Stakusic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Hans Hach Verdugo | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Galloway | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Alphen Challenger - Clay | ||||
03.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F6 - Clay | ||||
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anders Grinderslev | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F5 - Clay | ||||
14.08.17 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Tour | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
22.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Borsos | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F3 - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hungary F3 - Clay | ||||
23.05.17 1e ronde | vs. Gabriel Petit | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Cseresznyes | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Santiago Alvarez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Hard | ||||
13.12.16 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dominican Republic - Clay | ||||
06.12.16 1e ronde | vs. Jose Olivares | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |
Yuri Syromolotov Netrebin - laatste wedstrijden
Spain F18 - Clay | ||||
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Mendieta | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.18 Kwalif. | vs. Eduard Guell Bartrina | 2-6, 2-5, - Yuri Syromolotov Netrebin - scratch | wedstrijd detail | |
Morocco F3 - Clay | ||||
02.08.17 2e ronde | vs. Hugo Daubias | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.08.17 1e ronde | vs. Soufiane El Mesbahi | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Morocco F2 - Clay | ||||
26.07.17 2e ronde | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.17 1e ronde | vs. Raleigh Smith | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Morocco F1 - Clay | ||||
19.07.17 2e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.17 1e ronde | vs. Mohamed Adnaoui | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
08.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Ruepke | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Portugal F10 - Hard | ||||
06.07.17 2e ronde | vs. Bradley Mousley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.17 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Bourchier | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.17 Kwalif. | vs. Nathan Lavanchy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Spain F18 - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Bothwell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F17 - Hard | ||||
14.06.17 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 7-65, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Vallejo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Joshua Rose | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Egypt F15 - Hard | ||||
26.04.17 1e ronde | vs. Lennert Van Der Linden | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F14 - Hard | ||||
19.04.17 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Pelle Boerma | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.17 Kwalif. | vs. Erroll Lawrence | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Egypt F13 - Hard | ||||
14.04.17 Kwartfinale | vs. Aldin Setkic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.17 2e ronde | vs. Eric Caleguer | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.04.17 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.17 Kwalif. | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kanishk Kumar Handa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Ksawery Pociej | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Spain F10 - Clay | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F9 - Clay | ||||
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Luis Sangroniz Ojer | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail |