WEDSTRIJD
18.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Ignacio Monzon | Juan Pablo Cenoz | 6-4, 6-3 | Chile F2 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
06.12.00, 23 Jaar
06.12.00, 23 Jaar
Ignacio Monzon vs. Juan Pablo Cenoz - onderlinge wedstrijden
18.11.18 | 2e ronde van de kwal. | Ignacio Monzon | Juan Pablo Cenoz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Chile F2 | Clay |
Ignacio Monzon form & Juan Pablo Cenoz form
Ignacio Monzon - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Juan Pablo Cenoz - laatste wedstrijden
M25 Harlingen - Hard | ||||
08.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Abbrat | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wichita - Hard | ||||
08.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Norman - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Toby D. Boyer | 6-0, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Sherif Abohabaga | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Diego Nava | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Kamisar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Chile F3 - Clay | ||||
27.11.18 1e ronde | vs. Bastian Malla | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 Kwalif. | vs. Javier Naser | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Feitt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chile F2 - Clay | ||||
18.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chile F1 - Clay | ||||
14.11.18 2e ronde | vs. Juan Carlos Saez | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Nikolas Papic | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Felipe Hernandez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Patricio Gomez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Argentina F7 - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 2-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Iago Ciucio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Alejandro Ortiz | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F1 - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hoyos | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Argentina F4 - Clay | ||||
03.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marco Pairetti | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.18 Kwalif. | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Aranguren | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Argentina F3 - Clay | ||||
28.05.18 Kwalif. | vs. Santiago Bramajo | 6-71, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Facundo Paredes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Descarrega | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Argentina F2 - Clay | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago De La Fuente | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F15 - Clay | ||||
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nik Razborsek | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Spelta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F14 - Clay | ||||
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Lebedyn | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Busch | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail |