WEDSTRIJD
26.03.19 | 1e ronde | Igor Smilansky | Remy Bertola | 6-3, 6-3 | M15 Tel | Hard |
STATISTIEKEN
Igor Smilansky | Remy Bertola | |
1e Service % | 26/45 (58%) | 30/54 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/26 (73%) | 20/30 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/19 (63%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/54 (50%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/99 (59%) | 41/99 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 7 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Remy Bertola | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Igor Smilansky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Igor Smilansky | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Igor Smilansky | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Igor Smilansky | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Igor Smilansky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Igor Smilansky | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Igor Smilansky | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Remy Bertola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Igor Smilansky | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Remy Bertola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Igor Smilansky | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Igor Smilansky vs. Remy Bertola - onderlinge wedstrijden
26.03.19 | 1e ronde | Igor Smilansky | Remy Bertola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Tel | Hard |
Igor Smilansky form & Remy Bertola form
Igor Smilansky - laatste wedstrijden
M15 Ulcinj - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Samardzic | 6-3, 2-0, Matija Samardzic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.08.20 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Alexander Gaponenko | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-5, - Igor Smilansky - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Jordan Hasson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 0-3, - Igor Smilansky - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Roee Benya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
15.06.19 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 3-2, - Igor Smilansky - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-1, - Igor Smilansky - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Oberentfelden - Carpet | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Thailand F9 - Hard | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Thailand F8 - Hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Billy Harris | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Thailand F7 - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Remy Bertola - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail |