WEDSTRIJD
13.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Ilie Babinciuc | Alexandru Luca | 6-4, 6-3 | M15 Curtea | Clay |
STATISTIEKEN
Moldaviƫ
06.12.85, 38 Jaar
06.12.85, 38 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
01.06.02, 21 Jaar
01.06.02, 21 Jaar
Ilie Babinciuc vs. Alexandru Luca - onderlinge wedstrijden
13.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Ilie Babinciuc | Alexandru Luca | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Curtea | Clay |
Ilie Babinciuc form & Alexandru Luca form
Ilie Babinciuc - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 1-2, - Ilie Babinciuc - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Calin Manda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Terziev | 5-7, 1-2, - Ilie Babinciuc - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Vasile Manole | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Andrei | 6-73, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
Romania F12 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-73, 4-5, - Ilie Babinciuc - scratch | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Romania F10 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Romania F9 - Clay | ||||
07.08.17 Kwalif. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Patrui | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Alexandrescu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Romania F2 - Clay | ||||
09.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. George Vanghele | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Ciumac | 5-5, - Ilie Babinciuc - scratch | wedstrijd detail | |
Romania F1 - Clay | ||||
02.05.16 2e ronde van de kwal. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.16 Kwalif. | vs. George Botezan | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Gore | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Romania F5 - Clay | ||||
15.06.15 1e ronde | vs. Sergiu Ioan Bucur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.15 2e ronde van de kwal. | vs. Rares Florin Mercean | 6-74, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.15 Kwalif. | vs. Stephan Hoiss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.15 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Schmid | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F3 - Clay | ||||
18.05.15 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.15 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Nicolae Catalinoiu | 3-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Romania F11 - Clay | ||||
11.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Romania F6 - Clay | ||||
30.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Kooros Ghasemi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.06.14 Kwalif. | vs. Andrei Patrui | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.06.14 2e ronde van de kwal. | vs. Tudor Sulea | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Romania F5 - Clay | ||||
23.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Alexandru Luca - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
15.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Venedikt Tsirikidze | 2-6, 6-1, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Fadi Bidan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Muhammad Kashan Tariq Qureshi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 0-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Vukovic | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Csongor Hejjas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Ducariu | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peetu Pohjola | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Sergei Pogosian | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joshua Schaefer | 6-3, 6-75, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Kocic | 7-5, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ibrahim Kandil | 6-4, 10-4 | wedstrijd detail |