WEDSTRIJD
05.10.19 | Halve finale | Illya Marchenko | Ruben Bemelmans | 1-6, 7-65, 6-4 | Nur Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Illya Marchenko | Ruben Bemelmans | |
1e Service % | 58/88 (66%) | 66/102 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/58 (69%) | 43/66 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 18/36 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/102 (40%) | 35/88 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/190 (49%) | 96/190 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 8 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Illya Marchenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Illya Marchenko | 1-4 | |
0-0 | ||
1-5 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-6 |
2 | ||
Illya Marchenko | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Ruben Bemelmans | |
Illya Marchenko | 1-1 | |
1-2 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Illya Marchenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Illya Marchenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Illya Marchenko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Illya Marchenko | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Illya Marchenko | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15 | ||
Illya Marchenko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-2 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Illya Marchenko | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Illya Marchenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Ruben Bemelmans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Illya Marchenko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Illya Marchenko vs. Ruben Bemelmans - onderlinge wedstrijden
12.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Illya Marchenko | Ruben Bemelmans | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | London | Grass |
05.10.19 | Halve finale | Illya Marchenko | Ruben Bemelmans | 1-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
26.09.16 | 1e ronde | Ruben Bemelmans | Illya Marchenko | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Orleans Challenger | I. hard |
27.07.16 | 2e ronde | Illya Marchenko | Ruben Bemelmans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Segovia Challenger | Hard |
16.02.10 | 1e ronde | Illya Marchenko | Ruben Bemelmans | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Marseille | I. hard |
Illya Marchenko form & Ruben Bemelmans form
Illya Marchenko - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Holt | 7-63, 6-74, 7-61 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-60, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 7-63, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Dennis Novak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Billy Harris | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 7-68 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Toby Samuel | 5-7, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail |
Ruben Bemelmans - laatste wedstrijden
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunis Challenger - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Henry Patten | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.22 Halve finale | vs. Antoine Escoffier | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.04.22 Kwartfinale | vs. Charles Broom | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.04.22 2e ronde | vs. Daniel Little | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.22 1e ronde | vs. Michael Shaw | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
22.03.22 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 7-5, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Gilles Simon | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Forli 4 - I. hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Zizou Bergs | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Quentin Halys | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.01.22 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
03.01.22 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
03.11.21 2e ronde | vs. Jordan Thompson | 1-6, 1-3, - Ruben Bemelmans - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.21 1e ronde | vs. Tobias Simon | 6-76, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Quentin Halys | 6-78, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.21 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
01.10.21 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |