WEDSTRIJD
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Imanol Lopez Morillo | Alexander Merino | 5-0, - scratch | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Peru
31.08.92, 31 Jaar
61032 $
31.08.92, 31 Jaar
61032 $
Imanol Lopez Morillo vs. Alexander Merino - onderlinge wedstrijden
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Imanol Lopez Morillo | Alexander Merino | 5-0, Alexander Merino - scratch | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Imanol Lopez Morillo form & Alexander Merino form
Imanol Lopez Morillo - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Miguel Damas | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Duarte Vale | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Dan Added | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Rodrigo Fernandes | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 0-1, - Imanol Lopez Morillo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Milos Karol | 7-5, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Kenneth Raisma | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kilian Feldbausch | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 7-61, Alex Marti Pujolras - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Miguel Damas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Peter Heller | 7-63, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Gian Marco Moroni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |
Alexander Merino - laatste wedstrijden
Concepcion Challenger - Clay | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
17.01.22 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Blumenau Challenger - Clay | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ambato Challenger - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 Kwalif. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 Kwalif. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F35 - I. hard | ||||
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |