WEDSTRIJD
01.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Ioannis Stergiou | Andrej Krajcik | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Greece
03.04.95, 29 Jaar
12174 $
03.04.95, 29 Jaar
12174 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
28.09.00, 23 Jaar
28.09.00, 23 Jaar
Ioannis Stergiou vs. Andrej Krajcik - onderlinge wedstrijden
01.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Ioannis Stergiou | Andrej Krajcik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Ioannis Stergiou form & Andrej Krajcik form
Ioannis Stergiou - laatste wedstrijden
M15 Belgrade - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 2-4, - Ioannis Stergiou - scratch | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Romeo Scomparin | 6-2, 6-75, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.04.19 Kwalif. | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-74, 13-11 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Bastian Trinker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pauwel Dewulf | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bekir Berk Sahin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.19 Kwalif. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Jose Pereira | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.02.19 Kwalif. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.19 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.19 Kwalif. | vs. Mikolaj Lorens | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kayra Kargin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kazan - I. hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Greece F8 - Hard | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Lucas Catarina | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
14.11.18 1e ronde | vs. Leon Hoeveler | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
08.11.18 2e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Austin Rapp | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Italy F20 - Clay | ||||
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Andrej Krajcik - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Grigory Shebekin | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Castelnuovo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Tonejc | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Duval | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fedor Zamakhin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Zahraj | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Janis Graski | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Beltrame | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klampfl | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Alessio Basile | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gal Emersic Potocnik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Dennis Dragomirov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Voldrab | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 0-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maksymilian Samojlowicz | 2-6, 6-0, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Bozo Barun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Petrovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |