Peru
31.08.92, 31 Jaar
61032 $
31.08.92, 31 Jaar
61032 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alexander Merino vs. Ivan Davydov - onderlinge wedstrijden
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Ivan Davydov | Alexander Merino | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Alexander Merino form & Ivan Davydov form
Alexander Merino - laatste wedstrijden
Concepcion Challenger - Clay | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo Challenger - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
17.01.22 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Blumenau Challenger - Clay | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ambato Challenger - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.07.19 Kwalif. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Prijedor - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.04.19 Kwalif. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F35 - I. hard | ||||
01.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Ivan Davydov - laatste wedstrijden
M15 St. - I. hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail |