Slovenia
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Anze Arh vs. Ivan Davydov - onderlinge wedstrijden
25.02.19 | 1e ronde van de kwal. | Ivan Davydov | Anze Arh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Anze Arh form & Ivan Davydov form
Anze Arh - laatste wedstrijden
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Ivan Davydov - laatste wedstrijden
M15 St. - I. hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail |