WEDSTRIJD
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Ivan Davydov | Skander Ben Abdallah | 6-1, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
02.10.00, 23 Jaar
02.10.00, 23 Jaar
Ivan Davydov vs. Skander Ben Abdallah - onderlinge wedstrijden
25.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Ivan Davydov | Skander Ben Abdallah | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Ivan Davydov form & Skander Ben Abdallah form
Ivan Davydov - laatste wedstrijden
M15 St. - I. hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Dragos Dima | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Bogdan Borza | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Peter Sallay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Hugo Pierre | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Leonardo Lopez Linquet | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hector Talens Serra | 6-1, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Joao Graca | 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
15.09.19 Finale | vs. Alexander Igoshin | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.09.19 Halve finale | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vladyslav Manafov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Artsiom Bardzin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 6-74, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Anton Zaitcev | 3-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail |
Skander Ben Abdallah - laatste wedstrijden
Tunis Challenger - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Seelig | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hitesh Yalamanchili | 4-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Alshati | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Agbesi Osei Antwi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 0-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Fortmann | 7-62, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Siddhant Banthia | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.12.20 1e ronde | vs. Preston Brown | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.12.20 1e ronde | vs. Mousa Alkotop | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. William Binnie | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.19 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 7-66, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jad Kerkeni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
27.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Berrajah | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.10.19 Kwalif. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Boris Butulija | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Pietro Marino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nessime Chabaan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Nagoudi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail |