WEDSTRIJD
28.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Ivan Denisov | Arjun Mehrotra | 7-5, 6-1 | M15 Nules | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
07.06.00, 23 Jaar
14938 $
07.06.00, 23 Jaar
14938 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
31.03.97, 27 Jaar
31.03.97, 27 Jaar
Ivan Denisov vs. Arjun Mehrotra - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Ivan Denisov | Arjun Mehrotra | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Nules | Clay |
Ivan Denisov form & Arjun Mehrotra form
Ivan Denisov - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aditya Vishal Balsekar | 7-65, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Seita Watanabe | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Takeru Yuzuki | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ku Keon Kang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iliyas Maratuly | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergey Fomin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. George Tsivadze | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Tomi Van Den Ham | 3-6, 7-62, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanyi Liu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ke Hau Hung | 5-7, 0-2, - Ivan Denisov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Seeman | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 1-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail |
Arjun Mehrotra - laatste wedstrijden
M25 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. James McCabe | 1-3, - Arjun Mehrotra - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Thomas Patton | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Dale Nixon | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Flynn Caruana | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlie Pade | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 7-5, 6-71, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Joshua Charlton | 1-2, - Arjun Mehrotra - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Casey Hoole | 6-4, 0-2, - Arjun Mehrotra - scratch | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Sam Ryan Ziegann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrick Fitzgerald | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Callum Gale | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Raghav Jaisinghani | 1-6, 0-2, - Arjun Mehrotra - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Omar Jasika | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Omar Fields | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Siddhant Banthia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Patrik Oplustil | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Sorensen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 7-66, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Dominik Palan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Mason Naumovski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Luka Bojicic Ono | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taj Hibbert | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanival Kahsay | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Edward Winter | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Stefan Bianchet | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |