WEDSTRIJD
12.02.19 | 1e ronde | Jack Draper | Johannes Haerteis | 7-67, 6-3 | M25 Barnstaple | I. hard |
STATISTIEKEN
Jack Draper | Johannes Haerteis | |
1e Service % | 41/69 (59%) | 43/83 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/41 (61%) | 26/43 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 16/40 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/83 (49%) | 29/69 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/152 (53%) | 71/152 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 9 |
Aces | 7 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jack Draper | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jack Draper | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jack Draper | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Draper | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jack Draper | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jack Draper | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jack Draper | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Draper | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jack Draper | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jack Draper | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jack Draper | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jack Draper vs. Johannes Haerteis - onderlinge wedstrijden
12.02.19 | 1e ronde | Jack Draper | Johannes Haerteis | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Barnstaple | I. hard |
Jack Draper form & Johannes Haerteis form
Jack Draper - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 6-75, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Alex De Minaur | 3-6, 6-2, 0-4, - Jack Draper - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Tommy Paul | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Tommy Paul | 2-6, 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Marcos Giron | 6-4, 3-6, 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Alexander Bublik | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Tommy Paul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-69, 7-67 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
11.11.23 Finale | vs. Adrian Mannarino | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. David Goffin | 1-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-74, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jurij Rodionov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |