WEDSTRIJD
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Jake Delaney | Corey Gaal | 4-0, - scratch | M25 Darwin | Hard |
STATISTIEKEN
Jake Delaney | Corey Gaal | |
1e Service % | 8/13 (62%) | 8/13 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 8/8 (100%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/5 (20%) | 0/5 (0%) |
Benutte Breakpoints | 2/2 (100%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/13 (69%) | 4/13 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 18/26 (69%) | 8/26 (31%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jake Delaney | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Corey Gaal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
06.02.98, 26 Jaar
06.02.98, 26 Jaar
Jake Delaney vs. Corey Gaal - onderlinge wedstrijden
30.01.23 | Kwalif. | Jake Delaney | Corey Gaal | 6-4, 5-3, Corey Gaal - scratch | wedstrijd detail | Burnie Challenger | Hard |
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Jake Delaney | Corey Gaal | 4-0, Corey Gaal - scratch | wedstrijd detail | M25 Darwin | Hard |
Jake Delaney form & Corey Gaal form
Jake Delaney - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. James McCabe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jack Bruce-Smith | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tai Sach | 6-74, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Kypson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Makoto Ochi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Omar Jasika | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Blake Ellis | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-75, 7-60 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-1, 3-0, Jacob Brumm - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. James Watt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Jeremy Beale | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Filip Peliwo | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Scott Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Blake Mott | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Jayden Court | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Luke Sorensen | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Yamato Sueoka | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail |
Corey Gaal - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-3, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Mason Naumovski | 6-1, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Patton | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Andre Ilagan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Walkin | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Takuya Kumasaka | 6-75, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jayden Court | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kody Pearson | 0-2, - Corey Gaal - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Hong-Lin Fu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. George Houghton | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rahul Dhokia | 4-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ryan James Storrie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Andic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Luke Simkiss | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Bluett | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Matthew Summers | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Brandon Murphy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yujiro Onuma | 7-65, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 7-62, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Igor Dudun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |