WEDSTRIJD
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Jake Hersey | Johannus Monday | 6-3, 2-6, 10-6 | M25 Sunderland | I. hard |
STATISTIEKEN
Jake Hersey | Johannus Monday | |
1e Service % | 34/60 (57%) | 38/52 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/34 (68%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/26 (31%) | 3/14 (21%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 5/10 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/52 (52%) | 29/60 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/112 (52%) | 54/112 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 8 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Johannus Monday | |
0-0, 30-40 | ||
Jake Hersey | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jake Hersey | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jake Hersey | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jake Hersey | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jake Hersey | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Johannus Monday | |
Jake Hersey | 0-2 | |
0-0, 30-0 | ||
1-2 | Johannus Monday | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jake Hersey | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Jake Hersey | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Johannus Monday | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Jake Hersey | 0-0 | |
0-0 | ||
10-6 |
United Kingdom
21.05.00, 23 Jaar
21.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jake Hersey vs. Johannus Monday - onderlinge wedstrijden
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Jake Hersey | Johannus Monday | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | M25 Sunderland | I. hard |
Jake Hersey form & Johannus Monday form
Jake Hersey - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
04.09.20 1e ronde | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 1e ronde | vs. Sean Hodkin | 7-67, 0-0 | wedstrijd detail | |
22.08.20 1e ronde | vs. David Fox | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. George Houghton | 6-4, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Mason Recci | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Christian Samuelsson | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johannus Monday | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Patten | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Christopher Heyman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Tom Hands | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Berghaus | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.19 1e ronde | vs. Michael Zhu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pirolt | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tolga Basriev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Mansilla Diez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Naoki Tajima | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Luca Prevosto | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yassine Chouaieb | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Johannus Monday - laatste wedstrijden
M25 Columbus - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-2, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alex Martinez | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 7-65, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Jesper De Jong | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Arthur Fery | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. William Jansen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Joshua Goodger | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Henry Searle | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
21.07.23 Halve finale | vs. Luke Saville | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.07.23 Kwartfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Devin Badenhorst | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Finn Murgett | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Patrick Brady | 2-2, - Johannus Monday - scratch | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 6-3, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mili Poljicak | 3-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. James McCabe | 6-713, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
12.10.22 2e ronde | vs. Ben Jones | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.22 Halve finale | vs. Karl Friberg | 6-78, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.22 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |