WEDSTRIJD
24.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Jakob Aichhorn | Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | M15 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Austria
22.09.98, 25 Jaar
12798 $
22.09.98, 25 Jaar
12798 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
13.09.98, 25 Jaar
13.09.98, 25 Jaar
Jakob Aichhorn vs. Michael Gloeckler - onderlinge wedstrijden
24.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Jakob Aichhorn | Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Trnava | I. hard |
Jakob Aichhorn form & Michael Gloeckler form
Jakob Aichhorn - laatste wedstrijden
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.21 Kwalif. | vs. Benito Sanchez Martinez | 2-6, 1-0, - Jakob Aichhorn - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 1-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giacomo Gobbi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
13.07.21 Kwalif. | vs. Daniel Paty | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Julius Ratt | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Salzburg Anif - Clay | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anif - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
13.07.20 1e ronde | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 Kwalif. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tadija Radovanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 Kwalif. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Torben Steinorth | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Hoffmann | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Marek Gengel | 5-7, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail |
Michael Gloeckler - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janis Graski | - Michael Gloeckler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |