WEDSTRIJD
22.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Jakob Johansson-Holm | Alex Jones | 6-4, 6-1 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Sweden
15.05.95, 28 Jaar
11334 $
15.05.95, 28 Jaar
11334 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
07.11.98, 25 Jaar
07.11.98, 25 Jaar
Jakob Johansson-Holm vs. Alex Jones - onderlinge wedstrijden
22.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Jakob Johansson-Holm | Alex Jones | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Jakob Johansson-Holm form & Alex Jones form
Jakob Johansson-Holm - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.04.19 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
21.03.19 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Alex Jones - laatste wedstrijden
M25 Calabasas - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pavlos Tsitsipas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sibi Junior Soumahoro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yerry Zorrilla | Yerry Zorrilla - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Miles Jones | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Mwendwa Mbithi | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brett Winters | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 7-5, 4-6, 14-16 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Melot | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cox | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Dominik Buzonics | 5-7, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Braga | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Imran Sibille | 7-60, Imran Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Antonio Fuentes Gilbert | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mazzola | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jurriaan Bol | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aron Paul Samson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Karl Lee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jurence Zosimo Mendoza | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail |