WEDSTRIJD
21.01.20 | Kwalif. | Jakob Johansson-Holm | Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Sweden
15.05.95, 28 Jaar
11334 $
15.05.95, 28 Jaar
11334 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
17.02.95, 29 Jaar
17.02.95, 29 Jaar
Jakob Johansson-Holm vs. Oscar Mancineiras Cornella - onderlinge wedstrijden
21.01.20 | Kwalif. | Jakob Johansson-Holm | Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Jakob Johansson-Holm form & Oscar Mancineiras Cornella form
Jakob Johansson-Holm - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.04.19 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
21.03.19 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Oscar Mancineiras Cornella - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 3-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Kostov | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Rigele Te | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Rodriguez-Vazquez | 3-6, 6-1, 10-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F39 - Clay | ||||
05.12.18 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.18 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Turkey F38 - Clay | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Jeroen Vanneste | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.18 Kwalif. | vs. Matyas Fuele | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jung Hoon Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F39 - Hard | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Catini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F38 - Hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Florent Diep | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tunisia F37 - Hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F30 - Clay | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Javier Molino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F29 - Clay | ||||
29.08.18 1e ronde | vs. Moez Echargui | 1-6, - Oscar Mancineiras Cornella - scratch | wedstrijd detail | |
Spain F24 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Marc Fornell-Mestres | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Spain F23 - Clay | ||||
15.08.18 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.18 1e ronde | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Portugal F13 - Clay | ||||
01.08.18 1e ronde | vs. Nuno Borges | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Spain F20 - Clay | ||||
23.07.18 Kwalif. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 1-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Spain F19 - Clay | ||||
17.07.18 1e ronde | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-74, 6-1, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Vladislav Ivanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jarmo Perez Wienese | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |