WEDSTRIJD
01.04.19 | Kwalif. | Jakob Johansson-Holm | Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Sweden
15.05.95, 28 Jaar
11334 $
15.05.95, 28 Jaar
11334 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
24.03.97, 27 Jaar
17150 $
24.03.97, 27 Jaar
17150 $
Jakob Johansson-Holm vs. Vitalii Shcherba - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Jakob Johansson-Holm | Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
01.04.19 | Kwalif. | Jakob Johansson-Holm | Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Jakob Johansson-Holm form & Vitalii Shcherba form
Jakob Johansson-Holm - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.20 Kwalif. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.19 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Getafe - Hard | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Roja de - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
06.08.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
15.04.19 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
04.04.19 2e ronde | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.19 1e ronde | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.19 Kwalif. | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
21.03.19 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.19 Kwalif. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Vitalii Shcherba - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
24.11.20 Kwalif. | vs. Yann Marti | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.09.20 1e ronde | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pierre Delage | 6-3, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.09.20 Kwalif. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ricany - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Michl | 6-3, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Maric | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Matt Kuhar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Marco Zocastello | 6-75, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Max Van Wijk | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Xin Gao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gasper Bezjak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Edward Hubner | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Hutterer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telfs - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Matyas Fuele | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Horst Rieder | 6-4, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carl Soderlund | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Balatonalmadi - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail |