WEDSTRIJD
17.06.19 | 1e ronde | James Duckworth | Filip Horansky | 6-1, 6-2 | Ilkley Challenger | Grass |
STATISTIEKEN
James Duckworth | Filip Horansky | |
1e Service % | 28/44 (64%) | 19/41 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/28 (79%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/41 (54%) | 10/44 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 8 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
James Duckworth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
James Duckworth | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
James Duckworth | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
James Duckworth | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
James Duckworth | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
James Duckworth | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
James Duckworth | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
James Duckworth | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
James Duckworth vs. Filip Horansky - onderlinge wedstrijden
17.06.19 | 1e ronde | James Duckworth | Filip Horansky | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Ilkley Challenger | Grass |
James Duckworth form & Filip Horansky form
James Duckworth - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alexis Galarneau | 6-71, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-1, - James Duckworth - scratch | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 1-3, - James Duckworth - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Zachary Svajda | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Quinn Vandecasteele | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Patrick Maloney | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-62, 3-6, 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Holger Rune | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Gregoire Barrere | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | - | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-2, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Zizou Bergs | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Li Tu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ryan Peniston | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 6-1, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 7-5, 6-72, 7-65 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Inaki Montes-De La Torre | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Li Tu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail |
Filip Horansky - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.22 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.06.22 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.22 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |