Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
22.04.96, 27 Jaar
13278 $
22.04.96, 27 Jaar
13278 $
James McCabe vs. Cameron Green - onderlinge wedstrijden
17.07.20 | 1e ronde | James McCabe | Cameron Green | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
James McCabe form & Cameron Green form
James McCabe - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Luke Saville | 4-6, 7-66, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arjun Mehrotra | 3-1, Arjun Mehrotra - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Chase Ferguson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Omar Jasika | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Hiroki Moriya | 6-2, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sam Ryan Ziegann | 7-63, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Kokoro Isomura | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dane Sweeny | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Luke Saville | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 6-75, 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Thiem | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 6-3, 3-6, 0-2, - James McCabe - scratch | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. James Duckworth | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 2-3, - James McCabe - scratch | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Rigele Te | 7-66, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Cameron Green - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. John-Patrick Smith | 1-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 5-7, 4-5 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. John-Patrick Smith | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Nikita Volonski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Matt Reid | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.20 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. James McCabe | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Max Purcell | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Benard Bruno Nkomba | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Dayne Kelly | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Kento Takeuchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.11.19 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilarion Danilchenko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Nicholas Shamma | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilarion Danilchenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
22.10.19 2e ronde | vs. Jay Clarke | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Jai Corbett | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Puttergill | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Dayne Kelly | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |