WEDSTRIJD
30.07.20 | 1e ronde | Jan Choinski | Liam Broady | 6-2, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Liam Broady | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 0-0 | ||
Jan Choinski | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-15, 0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Liam Broady | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Liam Broady | |
0-0, 0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jan Choinski | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
5-3 | Liam Broady | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Jan Choinski | 0-0 | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
1-0 | Liam Broady | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-15, 30-15 | ||
Jan Choinski | 1-1 | |
0-0, 0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Liam Broady | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 2-2 | |
0-0, 0-30 | ||
3-2 | Liam Broady | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 4-2 | |
0-0, 0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
5-2 | Liam Broady | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 5-3 | |
0-0, 0-30, 30-30, 0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Liam Broady | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 6-4 | |
6-3 |
1 | ||
0-0 | Liam Broady | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jan Choinski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Liam Broady | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 0-0 | ||
Jan Choinski | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-15, 0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
3-1 | Liam Broady | |
0-0, 0-15, 30-15, 0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Choinski | 4-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Liam Broady | |
0-0, 0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jan Choinski | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Liam Broady | |
0-0, 0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Jan Choinski | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Liam Broady | |
0-0, 0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jan Choinski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Liam Broady | |
0-0, 0-30 | ||
Jan Choinski | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Liam Broady | |
0-0, 0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Jan Choinski | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 0-0, 15-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
5-3 | Liam Broady | |
0-0, 0-30, 30-30, 0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jan Choinski vs. Liam Broady - onderlinge wedstrijden
27.06.23 | 1e ronde | Liam Broady | Jan Choinski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
30.07.20 | 1e ronde | Jan Choinski | Liam Broady | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Jan Choinski form & Liam Broady form
Jan Choinski - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Benoit Paire | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-73, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 0-3, - Jan Choinski - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, Hugo Dellien - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Liam Broady - laatste wedstrijden
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Adam Walton | 7-61, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Mckennon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Polmans | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
15.10.23 Kwalif. | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Eriksson | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-75, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
24.09.23 Finale | vs. Constant Lestienne | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Radu Albot | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.09.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 3-0, Arthur Cazaux - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Dan Added | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Dan Added | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Kwalif. | vs. Sho Shimabukuro | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 0-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |