WEDSTRIJD
18.09.18 | 1e ronde | Jan-Lennard Struff | Andrey Rublev | 6-4, 7-66 | St. Petersburg | I. hard |
STATISTIEKEN
Jan-Lennard Struff | Andrey Rublev | |
1e Service % | 42/65 (65%) | 37/60 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/42 (88%) | 31/37 (84%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 15/23 (65%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 14/60 (23%) | 14/65 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/125 (52%) | 60/125 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 18 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Andrey Rublev | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 4-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Andrey Rublev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan-Lennard Struff | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Andrey Rublev | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jan-Lennard Struff vs. Andrey Rublev - onderlinge wedstrijden
14.04.23 | Kwartfinale | Andrey Rublev | Jan-Lennard Struff | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | Monte-Carlo | Clay |
01.06.21 | 1e ronde | Jan-Lennard Struff | Andrey Rublev | 6-3, 7-66, 4-6, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
12.05.21 | 2e ronde | Andrey Rublev | Jan-Lennard Struff | 6-77, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Rome | Clay |
06.02.21 | Halve finale | Andrey Rublev | Jan-Lennard Struff | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
07.07.20 | 1e ronde | Andrey Rublev | Jan-Lennard Struff | 3-6, 6-4, 15-13 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
18.09.18 | 1e ronde | Jan-Lennard Struff | Andrey Rublev | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
15.03.17 | 1e ronde | Andrey Rublev | Jan-Lennard Struff | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | Irving Challenger | Hard |
19.05.16 | 2e ronde van de kwal. | Jan-Lennard Struff | Andrey Rublev | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
Jan-Lennard Struff form & Andrey Rublev form
Jan-Lennard Struff - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
25.03.24 3e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Jannik Sinner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Borna Coric | 6-73, 6-2, 7-69 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-64, 6-76 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 4-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Mate Valkusz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-1, 6-75, 6-1, 6-79 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-3, 6-2, 6-72, 7-68 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Marin Cilic | 3-6, 7-64, 7-67 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Jack Draper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Fabian Marozsan | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 7-5, 6-75, 6-711 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
07.10.23 2e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde | vs. Casper Ruud | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
24.09.23 Kwartfinale | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.23 2e ronde | vs. Cristian Garin | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Roman Safiullin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
18.06.23 Finale | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 6-71, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Andrey Rublev - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Tomas Machac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.24 3e ronde | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Andy Murray | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Alexander Bublik | 7-64, 6-75, 5-6, -def. | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Korda | 6-4, 4-3, Sebastian Korda - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Jakub Mensik | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Richard Gasquet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Alex De Minaur | 6-75, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
23.01.24 Kwartfinale | vs. Jannik Sinner | 4-6, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 4e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-75, 6-74, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 3e ronde | vs. Sebastian Korda | 6-2, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Christopher Eubanks | 6-4, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-5, 6-4, 3-6, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Emil Ruusuvuori | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Fils | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
Turin - I. hard | ||||
17.11.23 | vs. Alexander Zverev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 | vs. Carlos Alcaraz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Novak Djokovic | 7-5, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alex De Minaur | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 3e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Jannik Sinner | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Alexander Zverev | 6-1, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail |