WEDSTRIJD
24.09.19 | Kwalif. | Jan Zielinski | Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | M25 Stockholm | I. hard |
STATISTIEKEN
Jan Zielinski | Aleksei Khomich | |
1e Service % | 33/44 (75%) | 36/52 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 18/36 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/52 (54%) | 12/44 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Aleksei Khomich | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Zielinski | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Aleksei Khomich | |
Jan Zielinski | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Aleksei Khomich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jan Zielinski | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Aleksei Khomich | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Zielinski | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
2-0 | Aleksei Khomich | |
0-0 | ||
4-0 | Aleksei Khomich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jan Zielinski | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Aleksei Khomich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
Jan Zielinski vs. Aleksei Khomich - onderlinge wedstrijden
24.09.19 | Kwalif. | Jan Zielinski | Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Stockholm | I. hard |
Jan Zielinski form & Aleksei Khomich form
Jan Zielinski - laatste wedstrijden
Davis Cup - Clay | ||||
05.03.22 | vs. Gastao Elias | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
07.01.22 Halve finale | vs. Pablo Carreno-Busta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Zizou Bergs | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Alejandro Gonzalez | 6-75, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.21 Kwalif. | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Warsaw Challenger - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 Kwalif. | vs. Aldin Setkic | 1-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Piotr Galus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Bartosz Wojnar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Dariusz Kuczynski | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Karol Krawczynski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. George Houghton | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 Kwalif. | vs. Hendrik Jebens | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Euan Mcintosh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
13.02.20 Kwartfinale | vs. Kacper Zuk | 6-3, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 2e ronde | vs. Daniel Little | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Aleksei Khomich - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |