WEDSTRIJD
22.07.19 | Kwalif. | Janis Podzus | Samuel Hodor | 6-1, 6-3 | M15 Wels | Clay |
STATISTIEKEN
Janis Podzus | Samuel Hodor | |
1e Service % | 30/47 (64%) | 32/40 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 14/32 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 2/8 (25%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/40 (60%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
18.07.96, 27 Jaar
18.07.96, 27 Jaar
Janis Podzus vs. Samuel Hodor - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | Kwalif. | Janis Podzus | Samuel Hodor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Wels | Clay |
Janis Podzus form & Samuel Hodor form
Janis Podzus - laatste wedstrijden
M25 Falun - I. hard | ||||
02.10.19 2e ronde | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Mans Dahlberg | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.09.19 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Erik Eliasson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Christopher Heyman | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Patric Prinoth | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Davidsson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 7-67, 6-75 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Michal Mikula | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
08.08.19 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.19 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Simonas Zukauskas | 3-0, Simonas Zukauskas - scratch | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kornel Kimaszewski | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Bangratz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Samuel Hodor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jim Walder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Laurent Rochette | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Quentin Folliot | 6-4, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Doboj - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Darko Jandric | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Radojkovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
31.10.18 2e ronde | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.18 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 7-67, 7-65 | wedstrijd detail | |
Estonia F1 - Clay | ||||
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bart Stevens | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Italy F15 - Clay | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Geronimo Espin Busleiman | 4-6, 4-5, - Janis Podzus - scratch | wedstrijd detail | |
18.06.18 Kwalif. | vs. Luca Prevosto | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Dragoni | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Italy F14 - Clay | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail |
Samuel Hodor - laatste wedstrijden
M15 Olomouc - Carpet | ||||
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
02.09.19 Kwalif. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Samuel Hodor - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Kekez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-2, - Samuel Hodor - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.19 Kwalif. | vs. Daniel Khin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vital Flurin Leuch | 7-63, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.07.19 Kwalif. | vs. Janis Podzus | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Yvo Panak | 2-6, 7-65, 2-10 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Konecny | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F44 - Hard | ||||
09.12.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bilal Anjum | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tunisia F43 - Hard | ||||
02.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Carpet | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.18 Kwalif. | vs. Dominik Langmajer | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marcell Bartakovics | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
30.08.18 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.18 Kwalif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.18 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Radinski | 6-1, Aljaz Radinski - scratch | wedstrijd detail |