WEDSTRIJD
30.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Jaroslav Pospisil | Matias Zukas | 6-1, 6-2 | M25 Pardubice | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jaroslav Pospisil vs. Matias Zukas - onderlinge wedstrijden
30.09.20 | 2e ronde van de kwal. | Jaroslav Pospisil | Matias Zukas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay |
Jaroslav Pospisil form & Matias Zukas form
Jaroslav Pospisil - laatste wedstrijden
Prostejov Challenger - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
28.03.22 Kwalif. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 2 - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengalaru 1 - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
05.01.22 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
19.10.21 1e ronde | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.21 Kwalif. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poprad - Clay | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 Kwalif. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
26.08.20 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Matias Zukas - laatste wedstrijden
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |