WEDSTRIJD
31.01.20 | Kwartfinale | Jason Murray Kubler | Zhe Li | 7-66, 4-6, 6-2 | Burnie Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Jason Murray Kubler | Zhe Li | |
1e Service % | 68/92 (74%) | 63/98 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 54/68 (79%) | 47/63 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/24 (54%) | 19/35 (54%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/98 (33%) | 25/92 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/190 (52%) | 91/190 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 14 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jason Murray Kubler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Jason Murray Kubler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jason Murray Kubler | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jason Murray Kubler vs. Zhe Li - onderlinge wedstrijden
31.01.20 | Kwartfinale | Jason Murray Kubler | Zhe Li | 7-66, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Burnie Challenger | Hard |
06.02.18 | 1e ronde | Jason Murray Kubler | Zhe Li | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Launceston Challenger | Hard |
Jason Murray Kubler form & Zhe Li form
Jason Murray Kubler - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 3-6, 6-73, 6-4, 6-78 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Rafael Nadal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 6-4, 6-74, Aslan Karatsev - scratch | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 0-1, - Jason Murray Kubler - scratch | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Dusan Lajovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 1e ronde | vs. Ugo Humbert | 6-4, 4-6, 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
24.06.23 Finale | vs. Sebastian Ofner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Juncheng Shang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Andy Murray | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 4-6, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 6-3, 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.05.23 2e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
27.04.23 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
14.04.23 Kwartfinale | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
08.04.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Zhe Li - laatste wedstrijden
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.07.23 Halve finale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - scratch | wedstrijd detail |