WEDSTRIJD
15.04.19 | 1e ronde | Jaume Antoni Munar Clar | Lucas Catarina | 6-0, 6-3 | Monte-Carlo | Clay |
STATISTIEKEN
Jaume Antoni Munar Clar | Lucas Catarina | |
1e Service % | 19/40 (48%) | 28/45 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/19 (68%) | 11/28 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/21 (62%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/45 (60%) | 14/40 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/85 (62%) | 32/85 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaume Antoni Munar Clar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jaume Antoni Munar Clar vs. Lucas Catarina - onderlinge wedstrijden
15.04.19 | 1e ronde | Jaume Antoni Munar Clar | Lucas Catarina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Monte-Carlo | Clay |
Jaume Antoni Munar Clar form & Lucas Catarina form
Jaume Antoni Munar Clar - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 3-6, 6-1, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Corentin Moutet | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Patrick Kaukovalta | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Ben Shelton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Federico Coria | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Lucas Catarina - laatste wedstrijden
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |