WEDSTRIJD
16.01.20 | 2e ronde | Javier Barranco Cosano | Anze Arh | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Javier Barranco Cosano | Anze Arh | |
1e Service % | 31/36 (86%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/31 (81%) | 15/34 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/5 (80%) | 8/19 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/53 (57%) | 7/36 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40[BP], 40-40 | ||
Javier Barranco Cosano | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anze Arh | |
0-0 | ||
Javier Barranco Cosano | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Javier Barranco Cosano | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anze Arh | |
Javier Barranco Cosano | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
Javier Barranco Cosano | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Javier Barranco Cosano | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Anze Arh | |
0-0, 0-15 | ||
Javier Barranco Cosano | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Javier Barranco Cosano vs. Anze Arh - onderlinge wedstrijden
16.01.20 | 2e ronde | Javier Barranco Cosano | Anze Arh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Javier Barranco Cosano form & Anze Arh form
Javier Barranco Cosano - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-0, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Dennis Novak | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Bautista Vilicich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Kukushkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 7-64, 3-1, Raul Brancaccio - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-5, Enrico Dalla Valle - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, Ivan Marrero Curbelo - scratch | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Anze Arh - laatste wedstrijden
M25 Kiseljak - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vogau - Clay | ||||
16.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.20 Kwalif. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |