WEDSTRIJD
30.08.19 | Kwartfinale | Javier Barranco Cosano | Rafael Matos | 6-2, 6-3 | M25 Donostia | Clay |
STATISTIEKEN
Javier Barranco Cosano | Rafael Matos | |
1e Service % | 43/53 (81%) | 30/50 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/43 (60%) | 12/30 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/10 (30%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/50 (62%) | 24/53 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rafael Matos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Rafael Matos | |
0-0 | ||
Javier Barranco Cosano | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Javier Barranco Cosano | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15 | ||
Javier Barranco Cosano | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rafael Matos | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Rafael Matos | |
Javier Barranco Cosano | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Javier Barranco Cosano | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Rafael Matos | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Javier Barranco Cosano | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Rafael Matos | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Javier Barranco Cosano vs. Rafael Matos - onderlinge wedstrijden
30.08.19 | Kwartfinale | Javier Barranco Cosano | Rafael Matos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Donostia | Clay |
17.08.17 | Kwartfinale | Rafael Matos | Javier Barranco Cosano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Spain F25 | Clay |
Javier Barranco Cosano form & Rafael Matos form
Javier Barranco Cosano - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-0, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Dennis Novak | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Bautista Vilicich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Kukushkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 7-64, 3-1, Raul Brancaccio - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Dalla Valle | 4-5, Enrico Dalla Valle - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, Ivan Marrero Curbelo - scratch | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail |
Rafael Matos - laatste wedstrijden
Marrakech - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | wedstrijd detail | |
Rio De - Hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.21 1e ronde | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.21 Kwalif. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
06.12.21 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Clay | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago 3 - Clay | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago 2 - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
26.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |