WEDSTRIJD
09.10.19 | 1e ronde | Jayden Court | Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-3 | M25 Toowoomba | Hard |
STATISTIEKEN
Jayden Court | Matthew Christopher Romios | |
1e Service % | 37/56 (66%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/37 (73%) | 26/38 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/19 (47%) | 8/23 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/61 (44%) | 20/56 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/117 (54%) | 54/117 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jayden Court | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-0 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jayden Court | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Matthew Christopher Romios | |
Jayden Court | 4-3 | |
5-3 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jayden Court | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jayden Court | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-2 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Jayden Court | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jayden Court | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Matthew Christopher Romios | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jayden Court vs. Matthew Christopher Romios - onderlinge wedstrijden
09.10.19 | 1e ronde | Jayden Court | Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Toowoomba | Hard |
Jayden Court form & Matthew Christopher Romios form
Jayden Court - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Andre Ilagan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Corban Crowther | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Samuel Brosset | 4-6, 7-65, 7-62 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Halve finale | vs. Matt Kuhar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Mason Naumovski | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Joshua Charlton | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Koki Matsuda | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Luka Vuglar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Jake Delaney | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Scott Jones | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Blake Bayldon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Thomas Patton | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail |
Matthew Christopher Romios - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shintaro Imai | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 6-73, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-5, - Matthew Christopher Romios - scratch | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Tao Mu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Chazal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Toby Alex Kodat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Filip Apltauer | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Andrew Rogers | 5-7, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, - Matthew Christopher Romios - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Swan - Grass | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Luke Saville | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Alex Bolt | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Derek Pham | 7-64, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Burnie Challenger - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Calum Puttergill | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Braithwaite | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Alex Bolt | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |