WEDSTRIJD
14.01.20 | Kwalif. | Jean Thirouin | Alexey Zakharov | 4-6, 7-5, 10-3 | M25 Rancho | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jean Thirouin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Zakharov | |
0-0 | ||
Jean Thirouin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Alexey Zakharov | |
0-0 | ||
Jean Thirouin | 2-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jean Thirouin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Jean Thirouin | 4-4 | |
0-0 | ||
4-5 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Jean Thirouin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Zakharov | |
0-0 | ||
Jean Thirouin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
1-2 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jean Thirouin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jean Thirouin | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jean Thirouin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-4 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Jean Thirouin | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Jean Thirouin | 0-0 | |
0-0 | ||
10-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jean Thirouin vs. Alexey Zakharov - onderlinge wedstrijden
14.01.20 | Kwalif. | Jean Thirouin | Alexey Zakharov | 4-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | M25 Rancho | Hard |
Jean Thirouin form & Alexey Zakharov form
Jean Thirouin - laatste wedstrijden
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Govind Nanda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Matt Kuhar | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaroslav Pospisil | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Sarkissian | 7-63, 6-74, 0-5, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
03.09.21 2e ronde | vs. Rrezart Cungu | 7-66, 4-6, 0-3, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Facundo Juarez | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Alan Postay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Arthur Reymond | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Andrea Del Federico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Daniel Little | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Danijal Muminovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Alexey Zakharov - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-5, - Alexey Zakharov - scratch | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 7-5, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mirza Basic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-69, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Qian Sun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |