WEDSTRIJD
18.12.19 | 1e ronde | Jean Thirouin | Leonardo Taddia | 6-0, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Jean Thirouin | Leonardo Taddia | |
1e Service % | 20/33 (61%) | 27/40 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/20 (95%) | 12/27 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/13 (69%) | 3/13 (23%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 5/33 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/73 (73%) | 20/73 (27%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jean Thirouin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jean Thirouin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jean Thirouin | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jean Thirouin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Leonardo Taddia | |
0-0 | ||
Jean Thirouin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jean Thirouin | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-1 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
29.01.00, 24 Jaar
29.01.00, 24 Jaar
Jean Thirouin vs. Leonardo Taddia - onderlinge wedstrijden
18.12.19 | 1e ronde | Jean Thirouin | Leonardo Taddia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
06.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Jean Thirouin | Leonardo Taddia | 3-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Tunisia F35 | Hard |
Jean Thirouin form & Leonardo Taddia form
Jean Thirouin - laatste wedstrijden
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Govind Nanda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Matt Kuhar | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Romboli | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaroslav Pospisil | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Eduard Esteve Lobato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Sarkissian | 7-63, 6-74, 0-5, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
03.09.21 2e ronde | vs. Rrezart Cungu | 7-66, 4-6, 0-3, - Jean Thirouin - scratch | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Lesa - Clay | ||||
27.08.21 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Facundo Juarez | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Alan Postay | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Arthur Reymond | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Andrea Del Federico | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Daniel Little | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.07.21 1e ronde | vs. Danijal Muminovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Leonardo Taddia - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Panaras | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timothee Andriveau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Di Vita | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Boninsegna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pino | 4-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Pepijn Bastiaansen | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominic Ducariu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Dinis Silva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Paul Betuker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail |