WEDSTRIJD
28.02.20 | Kwartfinale | Jeff Wolf | Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 7-64, 6-3 | Columbus Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Jeff Wolf | Cedrik-Marcel Stebe | |
1e Service % | 68/111 (61%) | 62/97 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 52/68 (76%) | 49/62 (79%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/43 (42%) | 15/35 (43%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/97 (34%) | 41/111 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/208 (50%) | 105/208 (50%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 9 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jeff Wolf | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jeff Wolf | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jeff Wolf | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jeff Wolf | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jeff Wolf | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jeff Wolf | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Jeff Wolf | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jeff Wolf | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jeff Wolf | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jeff Wolf | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jeff Wolf | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jeff Wolf | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jeff Wolf | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Jeff Wolf | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Jeff Wolf | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jeff Wolf | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jeff Wolf | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jeff Wolf | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Cedrik-Marcel Stebe | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jeff Wolf vs. Cedrik-Marcel Stebe - onderlinge wedstrijden
28.02.20 | Kwartfinale | Jeff Wolf | Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Columbus Challenger | I. hard |
Jeff Wolf form & Cedrik-Marcel Stebe form
Jeff Wolf - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliot Spizzirri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-2, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-3, 2-6, 3-6, 0-3, - Jeff Wolf - scratch | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Kwalif. | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-1, 2-0, Bernabe Zapata Miralles - scratch | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Laslo Djere | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
11.10.23 4e ronde | vs. Ugo Humbert | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 3e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-3, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Max Purcell | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Bai | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 5-7, 5-7, 7-65, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 3e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Atlanta - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Dominik Koepfer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Cedrik-Marcel Stebe - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
12.10.22 2e ronde | vs. Yibing Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
04.09.22 Finale | vs. Francesco Passaro | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.22 Halve finale | vs. Matteo Arnaldi | 6-1, 4-1, Matteo Arnaldi - scratch | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
17.08.22 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 4-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
13.07.22 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.22 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
03.05.22 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome 1 - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |