WEDSTRIJD
19.08.20 | 1e ronde | Jelle Sels | David Pichler | 6-3, 6-1 | M25 Vogau | Clay |
STATISTIEKEN
Jelle Sels | David Pichler | |
1e Service % | 24/58 (41%) | 43/75 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 21/43 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/75 (56%) | 25/58 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jelle Sels | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jelle Sels | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jelle Sels | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jelle Sels | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jelle Sels | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jelle Sels | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jelle Sels | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jelle Sels | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jelle Sels vs. David Pichler - onderlinge wedstrijden
19.08.20 | 1e ronde | Jelle Sels | David Pichler | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
Jelle Sels form & David Pichler form
Jelle Sels - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
13.04.24 Finale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Halve finale | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.24 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.24 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 6-3, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Jaime Faria | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Karue Sell | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Mukund Sasikumar | 0-6, 0-2, - Jelle Sels - scratch | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Weber | 7-62, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 7-69, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Orel Kimhi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Karan Singh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Thijmen Loof | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Omni Kumar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
David Pichler - laatste wedstrijden
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Gabriele Vulpitta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |