WEDSTRIJD
17.09.19 | Kwalif. | Jeremy Schifris | Jason Sormunen | 6-2, 6-3 | M15 Pajulahti | I. hard |
STATISTIEKEN
Jeremy Schifris | Jason Sormunen | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 29/50 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/27 (81%) | 17/29 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/14 (71%) | 8/21 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/50 (50%) | 9/41 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jason Sormunen | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Jeremy Schifris | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Jason Sormunen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jeremy Schifris | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Jason Sormunen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jeremy Schifris | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Jason Sormunen | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jason Sormunen | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jeremy Schifris | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jason Sormunen | |
0-0 | ||
Jeremy Schifris | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Jason Sormunen | |
0-0 | ||
Jeremy Schifris | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Jason Sormunen | |
0-0 | ||
Jeremy Schifris | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Jason Sormunen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Germany
06.10.01, 22 Jaar
06.10.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Finland
09.08.99, 24 Jaar
09.08.99, 24 Jaar
Jeremy Schifris vs. Jason Sormunen - onderlinge wedstrijden
17.09.19 | Kwalif. | Jeremy Schifris | Jason Sormunen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Pajulahti | I. hard |
Jeremy Schifris form & Jason Sormunen form
Jeremy Schifris - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eliot Spizzirri | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jonathan Sorbo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Patorn Hanchaikul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Chr. E. Mikkelsen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Arda Azkara | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dante Carlos Teramo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-73, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilan Hediger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Markus Malaszszak | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Krischke | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ronit Gupta | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Hammes | 5-7, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Zaharije-Zak Talic | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benedikt Emesz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Carassai | 6-4, 4-2, Christian Carassai - scratch | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Daniel Paty | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 3-6, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radim Paral | 6-2, 2-0, Radim Paral - scratch | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. J Mercer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leon Grundstrom | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Jason Sormunen - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lasse Muscheites | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
17.09.19 Kwalif. | vs. Jeremy Schifris | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simonas Zukauskas | 7-63, 3-0, Simonas Zukauskas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sillanpaa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Kiur Saar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F3 - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Finland F3 - Clay | ||||
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roni Rikkonen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Finland F2 - Clay | ||||
05.08.18 Kwalif. | vs. Roni Mikael Hietaranta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ido Zonder | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Finland F1 - Clay | ||||
29.07.18 Kwalif. | vs. Ilari Vesanen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Roni Rikkonen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Finland F1 - Clay | ||||
31.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Hedman | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Finland F4 - I. hard | ||||
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Hermanni Tiainen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |