WEDSTRIJD
09.11.18 | Kwartfinale | Jesper De Jong | Adam Moundir | 6-3, 6-2 | Egypt F26 | Hard |
STATISTIEKEN
Jesper De Jong | Adam Moundir | |
1e Service % | 34/50 (68%) | 25/56 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/34 (65%) | 14/25 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/56 (55%) | 19/50 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jesper De Jong | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jesper De Jong | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Adam Moundir | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-3 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jesper De Jong | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Adam Moundir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Adam Moundir | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jesper De Jong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jesper De Jong | 3-0 | |
Jesper De Jong | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Adam Moundir | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Jesper De Jong | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Adam Moundir | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jesper De Jong vs. Adam Moundir - onderlinge wedstrijden
09.11.18 | Kwartfinale | Jesper De Jong | Adam Moundir | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Egypt F26 | Hard |
Jesper De Jong form & Adam Moundir form
Jesper De Jong - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Halve finale | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - scratch | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Adam Moundir - laatste wedstrijden
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Tom Paris | 7-61, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Daniel Masur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Enzo Wallart | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
16.09.23 | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
09.09.23 Kwartfinale | vs. Blake Mott | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Pengyu Lu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
03.09.23 Halve finale | vs. Justin Barki | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 Kwartfinale | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Blake Mott | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andre Ilagan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Shaoyun Liu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 3-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Yassine Dlimi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
25.05.23 2e ronde | vs. Stefan Popovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |