WEDSTRIJD
28.02.20 | Kwartfinale | Jesper De Jong | Anton Matusevich | 6-79, 7-62, 7-65 | M25 Sunderland | I. hard |
STATISTIEKEN
Jesper De Jong | Anton Matusevich | |
1e Service % | 88/131 (67%) | 86/144 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 66/88 (75%) | 63/86 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 24/43 (56%) | 28/58 (48%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/144 (37%) | 41/131 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 143/275 (52%) | 132/275 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 17 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jesper De Jong | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jesper De Jong | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jesper De Jong | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jesper De Jong | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Jesper De Jong | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jesper De Jong | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 5-2, 5-3, 6-6, 7-6, 9-8, 9-9 | ||
6-79 |
2 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jesper De Jong | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jesper De Jong | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jesper De Jong | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-4 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Jesper De Jong | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
Jesper De Jong | 5-6 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
Jesper De Jong | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Anton Matusevich | |
0-0 | ||
Jesper De Jong | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jesper De Jong | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-3 | Anton Matusevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jesper De Jong | 4-4 | |
0-0, 15-15 | ||
5-4 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0 | ||
Jesper De Jong | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Anton Matusevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jesper De Jong | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jesper De Jong vs. Anton Matusevich - onderlinge wedstrijden
28.02.20 | Kwartfinale | Jesper De Jong | Anton Matusevich | 6-79, 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | M25 Sunderland | I. hard |
Jesper De Jong form & Anton Matusevich form
Jesper De Jong - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-1, Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Halve finale | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - scratch | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Anton Matusevich - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - scratch | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - scratch | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |