WEDSTRIJD
18.12.18 | 1e ronde | Jesper De Jong | Evgenii Tiurnev | 7-5, - scratch | Qatar F6 | Hard |
STATISTIEKEN
Jesper De Jong | Evgenii Tiurnev | |
1e Service % | 20/34 (59%) | 19/40 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/20 (80%) | 12/19 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/14 (50%) | 11/21 (52%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/40 (43%) | 11/34 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 40/74 (54%) | 34/74 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
0-2 | Evgenii Tiurnev | |
Jesper De Jong | 1-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Jesper De Jong | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-4 | Evgenii Tiurnev | |
Jesper De Jong | 3-4 | |
0-0, 40-30 | ||
Jesper De Jong | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jesper De Jong | 4-5 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Jesper De Jong | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Jesper De Jong | 0-0 | |
0-0 | ||
Jesper De Jong | et. | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jesper De Jong vs. Evgenii Tiurnev - onderlinge wedstrijden
04.03.21 | 2e ronde | Jesper De Jong | Evgenii Tiurnev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
18.12.18 | 1e ronde | Jesper De Jong | Evgenii Tiurnev | 7-5, Evgenii Tiurnev - scratch | wedstrijd detail | Qatar F6 | Hard |
Jesper De Jong form & Evgenii Tiurnev form
Jesper De Jong - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-1, Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Halve finale | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - scratch | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Evgenii Tiurnev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |