WEDSTRIJD
17.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Jesper De Jong | Maksim Zubkou | 6-1, - scratch | Egypt F28 | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
25.02.98, 26 Jaar
25.02.98, 26 Jaar
Jesper De Jong vs. Maksim Zubkou - onderlinge wedstrijden
17.11.18 | 1e ronde van de kwal. | Jesper De Jong | Maksim Zubkou | 6-1, Maksim Zubkou - scratch | wedstrijd detail | Egypt F28 | Hard |
Jesper De Jong form & Maksim Zubkou form
Jesper De Jong - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-1, Andrea Pellegrino - scratch | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. August Holmgren | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Milos Raonic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 2-6, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 4-6, 6-2, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 7-63, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lukas Klein | 6-72, 7-62, 6-75 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Johannus Monday | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 6-0, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Halve finale | vs. Elias Ymer | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-3, Santiago Rodriguez Taverna - scratch | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guido Andreozzi | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Maksim Zubkou - laatste wedstrijden
Egypt F28 - Hard | ||||
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 1-6, - Maksim Zubkou - scratch | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F22 - Clay | ||||
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mustafa Deger Gokalp | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F21 - Clay | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Krivic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Timur Khabibulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
16.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Makhmudov | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F13 - Clay | ||||
31.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Morck | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F12 - Clay | ||||
24.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ukraine F4 - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sergiy Sergiienko | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F3 - Hard | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
07.08.17 1e ronde | vs. Jonathan Gray | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Russia F3 - Hard | ||||
03.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F16 - Clay | ||||
24.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Mora | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Amar Avdovic | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F15 - Clay | ||||
17.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F4 - Hard | ||||
06.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Egypt F34 - Hard | ||||
23.11.16 1e ronde | vs. Antonio Massara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F33 - Hard | ||||
14.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Vasco Mensurado | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F2 - Hard | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alp Sentay | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Belarus F1 - Hard | ||||
08.08.16 Kwalif. | vs. Pavel Korenets | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Vanag | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Georgia F1 - Clay | ||||
25.07.16 2e ronde van de kwal. | vs. Salar Saraydarpour | Salar Saraydarpour - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.07.16 Kwalif. | vs. Peter Bothwell | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Azerbaijan F2 - Carpet | ||||
01.02.16 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Krainik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |