WEDSTRIJD
25.09.19 | 1e ronde | Jesse Flores | James Ibrahim | 6-0, 6-2 | M25 Darwin | Hard |
STATISTIEKEN
Jesse Flores | James Ibrahim | |
1e Service % | 32/49 (65%) | 22/41 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/32 (81%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/41 (56%) | 15/49 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jesse Flores | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | James Ibrahim | |
0-0, 15-15 | ||
Jesse Flores | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-0 | James Ibrahim | |
0-0 | ||
Jesse Flores | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | James Ibrahim | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Jesse Flores | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | James Ibrahim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Jesse Flores | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | James Ibrahim | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jesse Flores | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | James Ibrahim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jesse Flores | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | James Ibrahim | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
12.04.98, 25 Jaar
12.04.98, 25 Jaar
Jesse Flores vs. James Ibrahim - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 1e ronde | Jesse Flores | James Ibrahim | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Darwin | Hard |
Jesse Flores form & James Ibrahim form
Jesse Flores - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 3-6, - Jesse Flores - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Federico Cina | 6-4, 7-69 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 1-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Artur Kukasian | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Seydina Andre | 7-67, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Hazem Naow | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Pedro Rodenas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Cayetano March | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Calin Manda | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 7-610 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. William Grant | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Alex Bancila | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-74, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Emmett Ward | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabasco - I. hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-74, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Xalapa - Hard | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Evan Zhu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Leo Vithoontien | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Andres Andrade | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Miles Jones | 6-3, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail |
James Ibrahim - laatste wedstrijden
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maximo Nagele | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Christian Sigsgaard | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Haefele | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
02.07.20 1e ronde | vs. Blake Bayldon | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Vincent Stouff | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Laubser | 4-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Glen Dawes | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
05.03.20 1e ronde | vs. Scott Puodziunas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Chamdani | 6-2, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ajeet Rai | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chad Kissell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Rubin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Te - Hard | ||||
31.12.19 1e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Alexander Reyes | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Ikeda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Tim Handel | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Harri Heliovaara | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Evan King | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 6-72, 10-12 | wedstrijd detail | |
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Scott Puodziunas | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |