WEDSTRIJD
28.11.18 | 1e ronde | Jiri Jenicek | Andrej Glvac | 4-6, 6-3, 7-65 | Czech Republic | I. hard |
STATISTIEKEN
Jiri Jenicek | Andrej Glvac | |
1e Service % | 62/114 (54%) | 51/99 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 50/62 (81%) | 41/51 (80%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/52 (42%) | 25/48 (52%) |
Benutte Breakpoints | 2/7 (29%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/99 (33%) | 42/114 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 105/213 (49%) | 108/213 (51%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 3 | 13 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jiri Jenicek | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jiri Jenicek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Jiri Jenicek | 2-1 | |
Jiri Jenicek | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jiri Jenicek | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jiri Jenicek | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Jiri Jenicek | 4-5 | |
4-6 |
2 | ||
0-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiri Jenicek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Jiri Jenicek | 3-0 | |
Jiri Jenicek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-2 | Andrej Glvac | |
5-2 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-3 | Andrej Glvac | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jiri Jenicek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jiri Jenicek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-3 | Andrej Glvac | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Andrej Glvac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-4 | Andrej Glvac | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Jiri Jenicek | 4-4 | |
Jiri Jenicek | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jiri Jenicek | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Andrej Glvac | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
Czech Republic
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
14.12.99, 24 Jaar
12655 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jiri Jenicek vs. Andrej Glvac - onderlinge wedstrijden
28.11.18 | 1e ronde | Jiri Jenicek | Andrej Glvac | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Czech Republic | I. hard |
Jiri Jenicek form & Andrej Glvac form
Jiri Jenicek - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Bernard | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Lawrence Sciglitano | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Giamichelle | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Patrik Rikl | 6-0, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Baranec | 4-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hiroyasu Ehara | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Baris Gulbezer | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isaiah Strode | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Weston - Clay | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Ryan Haviland | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Oren Vasser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Bulus | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.01.23 Kwalif. | vs. Petr Nesterov | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilhelm Saiga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Tiago Pereira | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail |
Andrej Glvac - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amaury Raynel | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Timo Legout | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Artem Smirnov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde | vs. Filip Horansky | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Karol Drzewiecki | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Niels Lootsma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Stefan Seifert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pajulahti - I. hard | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Savriyan Danilov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
27.08.19 1e ronde | vs. Alexis Canter | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
22.08.19 2e ronde | vs. Marat Deviatiarov | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Dublin - Carpet | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Rayan Ghedjemis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Alexis Canter | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Francisco Dias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 5-7, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Gimcheon - Hard | ||||
20.06.19 2e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 1e ronde | vs. Junhyun Lee | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lenny Hampel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - Carpet | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Jaroslav Pospisil | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail |