WEDSTRIJD
01.08.19 | 3e ronde | Joao Domingues | Roberto Marcora | 2-6, 6-4, 6-3 | Liberec Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Joao Domingues | Roberto Marcora | |
1e Service % | 52/74 (70%) | 54/96 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/52 (63%) | 34/54 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 19/42 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/96 (45%) | 27/74 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 90/170 (53%) | 80/170 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joao Domingues | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joao Domingues | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Joao Domingues | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joao Domingues | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joao Domingues | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Domingues | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joao Domingues | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Joao Domingues | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Joao Domingues | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joao Domingues | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joao Domingues | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Roberto Marcora | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Joao Domingues | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joao Domingues | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Roberto Marcora | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joao Domingues vs. Roberto Marcora - onderlinge wedstrijden
01.08.19 | 3e ronde | Joao Domingues | Roberto Marcora | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Liberec Challenger | Clay |
Joao Domingues form & Roberto Marcora form
Joao Domingues - laatste wedstrijden
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Batiste Guerra | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diogo Marques | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Alcala Gurri | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Hynek Barton | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Luke Simkiss | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Tiago Pereira | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Laaksonen | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | - | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Francisco Rocha | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Pedro Araujo | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Roberto Marcora - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
29.06.22 2e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 1e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
08.11.21 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.10.21 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 Kwalif. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
13.09.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail |